DRUGA SZANSA

Ostatnie lata Elizabeth Collins żyła w najgorszy możliwy sposób. Można powiedzieć, że nie tylko przeszła przez piekło, ale i w nim mieszkała. Gdy jej życie miało dobiec końca, dostała od losu drugą szansę i teraz tylko od niej zależy to, jak ją wykorzysta. 
Objęta programem ochrony świadków trafia do rodziny zastępczej jako Ashley McKenzie, gdzie ich starszy syn, Xavier, nie utrudni jej dosłownie wejścia w nowe życie, ale także nie sprawi go łatwiejszym. 
Elizabeth będzie musiała się pogodzić ze swoją przeszłością i spróbować iść dalej. Ale jak życie ma za zwyczaj, niczego nie ułatwia, nawet gdy padamy na kolana i błagamy o przerwę.
Jak uda się Elizabeth utrzymać tak wielką tajemnicę o swojej przeszłości i czy uda się jej nauczyć samej siebie miłości, której nigdy nie zaznała? I co, jeśli ta miłość okaże się zakazana? Bo miłość przychodzi w najmniej spodziewanym momencie i nie pyta, czy mamy dla niej miejsce. W tedy zależy to już tylko od nas, czy będziemy walczyć, żeby ją zachować, czy odpuścimy.

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: