Generator Pomysłów

Żeby napisać ksiażkę, najpotrzebniejszą rzeczą nie jest wspaniała gramatyka, piękna okładka, czy umiejętność do pisania 100 stron dziennie. Najpierw, potrzebny jest pomysł. I to nie byle jaki. Pomysł na książkę jest prawdopodobnie najważniejszą częścią pisania. Nie trzeba mieć wszystkich detali na miejscu, czy wiedzieć, jak ta historia ma się skończyć. Pomyślcie o tym jak o kosmosie i o planetach krążących wokół słońca. W tym przypadku, słońcem jest wasz pomysł, a cała reszta, to planety krążące wokół tego pomysłu.

Dobry pomysł nie tylko ułatwi wam zdobycie ciekawości czytelników, ale i będzie pomagał później, gdy zabraknie weny. Pomyślcie o tym jak efekt domino. Jeśli pierwszy klocek przewrócimy wystarczająco sprawnie, z wystarczającą siłą, to reszta powinna pójść w jego ślady.

Dlatego więc stworzyłam arkusz, w którym możesz generować pomysły na historie. Napełnij silnik słowami, scenami z ulubionych książek czy filmów, cytatami oraz problemami z którymi bohaterowie książek mogą walczyć i patrz, jak otwierają się przed tobą wrota do nie jednego, a wielu historii, o których możesz napisać!

Jeśli chcielibyście się podzielić ze mną swoimi odpowiedziami, wyślijcie mi zdjęcie na Instagram

Na koniec, jeśli chcecie się upewnić, że nie przeoczycie żadnego wpisu, kliknijcie „Zapisz mnie!”. Wystarczy wpisać swój mail, a za każdym razem gdy na moim blogu zostanie opublikowany nowy wpis, otrzymacie maila! 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: