Twoi Czytelnicy

Ujmę to prosto i zwięźle: chemy nie tylko, żeby ktoś przeczytał nasze dzieło, ale i wracał do niego po więcej. Jedna odsłona nie jest warta tyle samo, co jedno zdobyte serce czytelnika.
Czemu? To proste. Jako ludzie, szczególnie gdy tworzymy coś, potrzebujemy poczucia przynależenia lub docenienia. Oczywiście, każdy pisze historie niby dla siebie, jako hobby, czy sposób na zabicie czasu. Ale tak naprawdę, w momencie w którym decydujemy się podzielić swoim dziełem z resztą świata, rodzi się gdzieś w środku strach przed tym, że się nie uda. Że nikomu się nie spodoba. Że nigdy nie zdobędziemy serca czytelników. Dlatego więc kolejny arkusz jest o naszych czytelnikach. Stworzyłam go z myślą, żeby pomóc stworzyć wam wasz własny obraz osób, dla których piszecie.

Ponieważ musicie pamiętać i pogodzić się z jednym faktem, jak najszybciej potraficie – nigdy nie zdobędziecie wszystkich serc. A to nie jest jednoznaczne z tym, że coś jest nie tak z waszym dziełem. Prosty przykład – gdy piszę, myślę o tym, że piszę dla młodzieży, dla nastolatek, dla dziewczyn, dla osób, które kochają romansidła z nutką dramatu. Osoby które czytają, żeby coś poczuć. Więc prawda jest taka, że nie mam zbyt dużych szans na wygranie serca miłośnika kryminału, thrillera czy horroru. I to jest okay. ❤
Więc pytanie brzmi „dla kogo piszesz ty?”

Więc skorzystaj z tego arkusza, aby pomyśleć i zrozumieć potrzeby, upodobania i zainteresowaniach twoich odbiorców oraz zdecydować, jak najlepiej wykorzystać swoją historię, aby do nich dotrzeć.

Jeśli jednak chcielibyście się podzielić ze mną swoimi odpowiedziami, wyślijcie mi zdjęcie na Instagram! ❤

Na koniec, jeśli chcecie się upewnić, że nie przeoczycie żadnego wpisu, kliknijcie „Zapisz mnie!”. Wystarczy wpisać swój mail, a za każdym razem gdy na moim blogu zostanie opublikowany nowy wpis, otrzymacie maila! ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: