The Dark Places

Hej Kochani!

Minęło sporo czasu, od ostatniego posta, wiem. Ale jestem znana jako ‚Polsat’ na Wattpad z jakiegoś powodu. 😀 W każdym razie, stworzyłam co nieco podczas gdy mnie nie było.

Przez ostatnie 2-3 lata pisałam wiersze gdy nie potrafiłam poradzić sobie z uczuciami, czy pewnymi sytuacjami w życiu. I wreszcie zebrałam się na odwagę i skleiłam to w książkę z początkiem, końcem i historią gdzieś pomiędzy, haha. <3…

Jeśli jesteście ciekawi treści to wpadnijcie na mój Instagram. kliknijcie tutaj!
Trzymajcie też oczy otwarte na moim Wattpad, zaglądajcie czasem, bo niedługo pojawi się co nieco i na nim. No i mogę już chyba zdradzić, że niedługo znów będę robiła GiveAway lub jakiś konkurs, czego już nie mogę się doczekać! ❤

Niestety, książka jest napisana po angielsku, więc nie będę polecać jej tym którzy nie czują się najsilniejsi w tym języku, bo to by była wydana kasa na marne. Ale jeśli brzmi to dla kogoś jak nic takiego, to mogę powiedzieć jeszcze tyle: jakieś 1.5/2 lata temu gdy robiłam konkurs, w którym to wy, moi czytelnicy musieliście się przede mną otworzyć żebym mogła poczuć się tak, jakbym was znała w rzeczywistości, żebym mogła się o was więcej dowiedzieć itd., to w tej książce role się odwracają. Ta książka nie ma barier. Przedstawiam w niej prawdziwe zdarzenia z mojego życia, problemy, złamane serca, potknięcia, upadki i najprawdziwsze uczucia i myśli.
Gdy pisałam te wiersze, miały one nigdy nie zobaczyć światła dziennego, ale w końcu uznałam, że powinny. ❤

W końcu jedną z lepszych kuracji na niektóre problemy/odczucia jest myśl, że nie jesteśmy sami. Nie jesteśmy jedyni.

ALE muszę również ostrzec chętnych, że może nie być to książka dla każdego. Cała książka ma za zadanie odzwierciedlać to, że nawet najciemniejsza noc dobiega końca. Jednak musicie wiedzieć, że może ona zawierać treści, które nie odpowiadają każdemu.

Pozdrawiam, Sandra
XoXo

Rating: 5 out of 5.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: