Mam Zwycięzców!

Nawet nie wiem od czego zacząć. Gdy zdecydowałam się ogłosić konkurs, naprawdę nie spodziewałam się tak wielu zgłoszeń! Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyliście… Ale nie będę owijać w bawełnę, to było trudne jak cholera…

Dostałam ponad 300 zgłoszeń, i wierzcie mi lub nie, 99% ze zgłoszeń naprawdę trafiło mnie w serce. Byłam- i jestem – pod wrażeniem, jak i bardzo wdzięczna. Wasze „listy” bardzo mi się podobały. Czytając je śmiałam się czasem głośno, czasem nawet byłam zła, gdy opowiadaliście o czymś co wam się przytrafiło, a czasem byłam nawet smutna (Jestem bardzo empatyczna- więc również bardzo emocjonalna).

Tak jak napisałam ogłaszając konkurs, wszystkie wasze wiadomości i informacje (wszystko co napisaliście), zostało przeczytane tylko przeze mnie, i tak również zostanie.

Czuję się zaszczycona zaufaniem jakim każdy z was mnie obdarzył. Wiem, że pisanie z kimś obcym o czymś prywatnym może być trudne, lub dziwne. Dlatego również zrobię niedługo post o sobie, tylko nie wiem co byście chciały wiedzieć… Cóż, piszcie do mnie pytania jeśli coś was ciekawi. Prawdopodobnie ogłoszę to również na Wattpad, no ale nie jestem jeszcze pewna.

Wracają do konkursu, chciałam jeszcze szybko podziękować za wszystkie wspaniałe książki które wymieniliście, fajnie było dowiedzieć się jakie książki lubią moi czytelnicy!

Wiem, wiem… Przedłużam to. Jesteście pewnie tylko ciekawi imion zwycięzców, ale musicie mnie zrozumieć, to trudne! Najzwyczajniej uważam że każdy jeden list który dostałam, był niesamowity. I zdecydowałam, że ponownie zrobię konkurs za jakiś czas, gdy uzbieram kasy xD, tylko może trochę inny (krótszy, może łatwiejszy, jeszcze nie wiem), ponieważ gdybym mogła, to bym wysłała książkę każdemu z was!

Cóż… Co do wygranych… Od tego momentu minie tydzień – dwa, gdyż chcę sprawić, że to wydanie będzie trochę specjalne, inaczej dla każdej z wygranych. Ale wszelkie pytania i inne detale typu adres/czas/co i jak, itd. uzgodnimy już prywatnie, np. mailowo. 🙂

Wybranie 2 osób z ponad 300, było naprawdę trudne! Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Więc tak, wybrałam 2 osoby, których wiadomości wybudziły we mnie najwięcej emocji, i nie mówię tu teraz o smutku czy współczuciu, lecz śmiechu, czy ciekawości.

Więc chciałam z całego serca podziękować każdemu z was, no i pogratulować…

@czarny_anonim    oraz    @Tykaaa9) !

Nie mogę się doczekać wysłania książek, tuż po tym jak je porządnie zaprojektuje, i tego gdy je przeczytacie! Mam nadzieję, że będziecie z nich zadowolone! ❤

A co do reszty uczestniczących, nie poddawajcie się, naprawdę wiele z wam było blisko, a właściwie to BARDZO blisko! Może uda się następnym razem, nie traćcie wiary! Bo inaczej strzelę focha!

Mam nadzieję, że co jak co, ale fajnie wam się uczestniczyło w konkursie, nawet jeśli książka tym razem nie trafi do was! ❤

Dobra, rozpisałam się jak wy 😀 Może powinnam już lecieć.

A! Nie! Jeszcze jedno!

Kocham was! Naprawdę, motywujecie mnie do dalszego czytania, wasz udział w konkursie to również wsparcie. Wiele dla mnie znaczy każda sekundą jaką poświeciliście czy poświęcacie mojej książce.

XoXo, Sandra ❤

Jedna myśl na temat “Mam Zwycięzców!

Dodaj własny

  1. To był jedne z fajniejszych konkursów, w którym mogłam brać udział więc mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będzie okazja nawet by po prostu trochę się rozwinąć i pomyśleć. 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: