R O Z D A N I E !

O konkursie:

 Robię konkurs, w którym każdy z was może wygrać książkę „Starszy Brat Mojej Przyjaciółki” w specjalnej edycji! Będą w niej nie tylko dołączone epilogi, i rozdziały których nie znajdziecie na Wattpadzie, ale także wydania dedykowane specjalnie dla wygranych! *No i może małe co nieco, ale już więcej nie będę zdradzać!*

(Oczywiście wszystkie koszty za książkę i wysyłkę ponoszę ja!)

Długo zastanawiałam się nad fabułą tego konkursu, gdyż nie chciałam żeby był zwyczajny, często spotykany. Pragnę, aby konkurs był związany z książką,  jednocześnie też  kreatywny, i żeby wynikło z niego coś osobistego od każdej z was.
Dlatego tak długo myślałam, ale wreszcie zdecydowałam!

 

Co trzeba zrobić, by uczestniczyć?

W tym konkursie będę od was wymagać szczerości, kreatywności, jak i waszej prawdziwej osobowości.

Żeby uczestniczyć w konkursie należy:

 1. Wymienić 3 ulubione książki (chciałabym wiedzieć co lubicie czytać, jako moi czytelnicy, no i może przy okazji znajdę coś fajnego do czytania xD)
 2. Wymienić 3 ulubione opowiadania na Wattpad (z czego „Starszy Brat Mojej Przyjaciółki” nie może być częścią.
 3. Napisać coś o sobie – ile macie lat, co lubicie robić  cokolwiek uważacie za ciekawe, i coś co sprawia że jesteście sobą. W sensie co odróżnia was od wszystkich – coś osobistego. Coś, czego nie dowiedziałabym się wchodząc na wasze Instagram np. Chciałabym wiedzieć komu powierzam książkę, i po prostu poznać was lepiej. No i chcę mieć jakiś pomysł, jak zrobić to specjalne wydanie specjalnym – akurat dla was, każdej z osobno. Cóż, bądźcie kreatywni.
 4. Napisać osobistą recenzję książki. Chciałabym wiedzieć czym zaintrygowała was moja powieść, jakie uczucia w was wzbudziła.  Co odróżniało ją od tych setek innych wspaniałych opowiadań jakie czytałyście. Może czegoś was nauczyła, otworzyła oczy na coś. Cóż, chciałabym żeby to było bardzo osobiste.
  Nie chodzi mi o cukier typu „Super wszystko, idealnie” Chcę żebyście były szczere.
  I jako autorce tej opowieści, najbardziej zależało mi na wzbudzeniu uczuć w was, i pozwolić wam czuć się tak, jakbyście to wy, przechodzili przez to wszystko. Dlatego chciałabym poznać wasze odczucia podczas czytania tej książki.
 5. No i na koniec, chciałabym żebyście napisały krótko, czemu to akurat tobie, powinnam powierzyć tę książkę. Nie chodzi o to, „Och jestem lepsza od innych”, lecz bardziej czemu wam na tym zależy. To nie musi być coś wielkiego, po prostu krótko i osobiście.

(zawsze możecie dołączyć coś osobistego, to zawsze mile widziane)

 • Pamiętajcie, napisać swoje imię, nazwisko, wiek i miasto z którego pochodzicie! ❤
 • Na koniec, gdy już napiszecie i wyślecie, musicie napisać do mnie na wattpad w prywatnej wiadomości (uczestniczę, Imię i nazwisko)

Cóż, może wydawać się że tego dużo, ale nie powinno wam to zając więcej niż 15/25 min, jeśli nie będziecie chciały na to poświęcić więcej czasu.

Nie będę oceniać błędów ortograficznych, czy pięknych zwrotów. Będę oceniać to, ile waszej osobowości w to włożycie, no i serca.

Wybiorę 2 zwycięzców, których listy/ czy jakby to nazwać, najbardziej mnie zaintrygują, które trafią w serduszko, dadzą do myślenia i sprawią, że poczuję jakbym chociaż trochę was znała.

To co napiszecie, będzie tylko dla moich oczu, nie będę pokazywać czegokolwiek, komukolwiek bez waszej zgody. Ani rozpowszechniać tego wirtualnie.

To co napiszecie możecie wysłać mi w następujące sposoby:

Email: sandraozolin162@wp.pl

Na Instagramie jako wiadomość jeśli to łatwiejsze: xblvckbevryx

Możecie nawet zrobić zdjęcie czegoś, co napiszecie na kartce, i wysłać mi to haha.

Ewentualnie list, choć bałabym się że coś mogłoby nie dojść. (jeśli jednak ta opcja wam odpowiada to piszcie na priv o adres.)

Jeśli odpowiada wam inna opcja, napiszcie, na pewno coś wymyślimy.

 

Żeby wziąć udział musicie wiedzieć i zgadzać się ze wszystkim poniżej.

 • Książka jest wysyłana pod twój adres, więc musisz wiedzieć że będziesz musiał/-a mi go podać, jeśli to akurat ciebie wybiorę. (będzie to oczywiście tajna informacja, której nie podam nikomu.)
 • Jeśli będzie taka konieczność, możliwe że musiałabym się skontaktować z twoimi rodzicami, jeśli masz mniej niż 13 lat, i będzie problem z wysyłką czy tym podobnym. Oczywiście za twoją zgodą. Chodzi po prostu o to, że nie chciałabym wystawić kogoś do wiatru, tylko dlatego, że czasami zdarzają się drobne powikłania z adresem czy coś.

Konkurs trwa trzy tygodnie/- do miesiąca w przód, od dnia udostępnienia tego rozdziału. (zależy ile dostanę zgłoszeń, i przez ile czasu będę je dostawać, możliwe że wszystkie wyślecie w ciągu dwóch tygodni, a w takim wypadku nie będzie potrzeby dłuższego czekania. Po czym kilka dni może zająć mi przeczytanie wszystkiego i napisania i ogłoszenia kto wygrał, itd. (aranżacja)

Wyniki zostaną ogłoszone na blogu blackberry162.wordpress.com, więc trzymajcie oczy szeroko otwarte, i zaglądajcie co jakiś czas! ❤

Jeśli jesteście zainteresowane, zabierajcie się za pisanie tych kilkunastu linijek, których to wymaga! ❤

Cóż, każdej chętnej życzę powodzenia i kopa kreatywności!

Pozdrawiam, Sandra

XoXo

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: