Dlaczego tak, a nie inaczej?

Postanowiłam odpowiedzieć na wszystkie pytania, jakie dotąd wiele was zadawało. I przy okazji opowiedzieć wam, jaki przekaz miała mieć ta książka.

Dlaczego nie ma więcej ‚dramy’, czemu Collin nie mógł zrobić czegoś jeszcze gorszego?
Cóż, uznałam że moja książka ma mieć szczęśliwe zakończenie.  Gdyby Collin ją zdradził, czy zrobiłby coś o wiele gorszego, nie chciałabym żeby ona do niego wracała. To że był dupkiem, i sypiał z dziewczynami zanim się zeszli razem, to przeszłość. Collin się zmienia i staje lepszy dla Cassandry. Chce dla niej jak najlepiej. Ale to nie są wielkie zmiany. Bo jednak bądźmy szczerzy, człowieka trudno zmienić od tak sobie. (wiem coś o tym)
Uznałam że nie chcę dawać przykładu dziewczyny, która wraca do chłopaka który ją niszczy.
(Skoro już o tym mowa, to mam zamiar napisać książkę, opartą na własnej historii, i myślałam nad nazwaniem jej „Chłopak który mnie zniszczył.” (jaki zbieg okoliczności) xD A tak serio to pamiętajcie, każda z was zasługłuje na kogoś, kto będzie was szanował i kochał. Cóż jak ten jeden nie, to drugi, piąty albo dziesiąty będzie.

Kolejne pytanie to czemu Cassandra ma zaburzenia odżywiania.
Cóż. Możliwe że to przerobione, ale więcej dziewczyn przechodzi przez to lub przechodziło, niż nam się wydaje. (jestem/byłam jedną z nich.) Cóż, to nie jest coś co przychodzi od tak sobie. Największą szansę ma się w momencie kiedy ma się BARDZO niską samoocenę, i wydaje ci się że wszystko się rozpada. Ta choroba idzie za władzą. Za kontrolą. Za poczuciem że ma się kontrole nad własnym życiem. Kryje się za tym o WIELE więcej niż chęć zgubienia paru kilo.

Cóż, jeśli napiszę i wydam lub udostępnię tą historię na wattpadzie, (To przekroczenie granic, gdyż to nic o czym rozmawiam) będziecie miały lepszy wgląd na to, jak nie ten niewłaściwy chłopak którego się trzymasz, może na ciebie wpłynąć w sposoby o których sobie nie zdawałaś sprawy.

Niektóre z was zastanawiały się czemu Cassandra, żeby zostać cheerleaderką, musiała przechodzić przez te głupie konkurencje itd.

Też jestem nastolatką. Niestety urodziłam się w 2000, gdzie najważniejszy jest wygląd, stanowisko społeczne, i pieniądze. To o byciu dziewicą czy nie ma w tych czasach znaczenie. Czasami sprawia że jesteś wyśmiewana bo jesteś ‚cnotliwa’ a czasami jesteś wyśmiewana bo jesteś ‚dziwką’. Sory. Ale uważam że to jedne wielkie gówno. To jak wyglądasz, czy spałaś z chłopakiem, czy ile masz pieniędzy nie powinno mieć znaczenia na to jakim jesteś człowiekiem.

Chcesz sypiać z chłopakami? Spoko. Tylko się szanuj. Nie chcesz? To nie. To twoje ciało. Dlatego chciałam pokazać jak teraźniejsze czasu często wpływają na to jak na siebie patrzymy. I jak patrzą na nas inni. Musisz nie być dziewicą żeby zostać cheerleaderką- żedana, wiem. Ale w naszych czasach wiele rzeczy to żenada.

Cóż, jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie smiało tu, lub prywatnie ❤ Wszelkie komentarze na temat tego co o tym myślicie, są mile widziane ❤

Pozdrawiam i całuję, Sandra

XoXo

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: